Uluslararası Evden Eve Nakliyat

ev taşıması ve koliler

Uluslararası Ev Taşımalarında Ekspertiz Neden Gereklidir?

Uluslararası ev taşımalarında ekspertiz neden önemlidir?

Eşyalarınızın paketlenip yükleneceği ve yerleştirileceği evlerin kaçıncı katlarda olduğu, sokağın kamyonlar için müsait olup olmadığı, apartmanda asansör bulunup bulunmadığı, bulunuyorsa kullanılabilirliği tespit edilmelidir. Ayrıca piyano, para kasası ve büyük ekran televizyonlar gibi ağır ve hassas eşyaların yalnızca bu iş için eğitilmiş ayrı bir ekip tarafından sökülerek, ambalajlanıp, taşınacağını bilmelisiniz.

Bu sebeple lojistik eğitimi almış uzman bir eksperin tüm bunları tespit etmesi ve planlamaya dâhil etmesi gerekir.

Taşıma Planı Oluşturulurken Nelere Dikkat Edilir?

Eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları

Evinizi Yurt Dışına Taşırken Eksper ve Taşıma Gözetmeninin Görevleri Nelerdir?

Taşınma eksperimiz işin her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile görevlidir. Taşınma gününde eksperimiz sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında sizleri yönlendirecektir. Uluslararası ev taşıma firmaları eksper hizmetini ücretsiz olarak vermektedir. Eksper önceden taşınacak mekâna gelerek bir takım incelemeler yapar. Taşınacak eşya sayısını belirler. Eşyaların araçlara yüklenmesi sırasında kullanılan yol üzerindeki olanakları analiz eder. Buna göre asansör kullanılıp kullanılmayacağı, taşınacak eşya miktarına göre size nasıl araç ve personel sağlayacağımız konusunda sizi bilgilendirir. Eksperimiz tüm taşıma süreçleri esnasında sizlerin yanından bir an olsun ayrılmaz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.