ULUSLARARASI ARAÇ TAŞIMA

uluslararası araç taşıma fiyatlar

Türkiye’den yurt dışına çıkarken veya Yurt dışından Türkiye’ye gelirken yanınızda otomobilinizi de getirebilirsiniz.

Uluslararası araç taşıma hizmetimizle yurt dışına göndermek veya yurt dışından getirtmek istediğiniz otomobil ve tekne gibi araçlarınızın nakliyesini yapıyoruz. Bu hizmetimiz özellikle kara yolu ulaşımı olmayan veya zor olan bölgeler içindir. Örneğin Amerika Miami’den satın aldığınız 67 model Mustang’inizi Türkiye’ye bir konteyner içerisinde güvenle getirebiliyoruz.

“Antika ve klasik araçlarınızın değerini biliyoruz. Müşterilerimiz arasında yer alan birçok klasik otomobil sahibi; nadide otomobillerini bizim güvenli ellerimize teslim ediyor.“

Uluslararası araç taşıma süreci nasıl işliyor?

Yurt içi veya yurt dışı araç taşıma hizmetimizle kullanılmış otomobil, motosiklet veya teknenizi adresinizden teslim alıyor ve dünya üzerinde dilediğiniz bir noktaya özenle teslim ediyoruz. Bu süreci özetlemek gerekirse; öncelikle araç adresinizde uygun ekipmanlarla konteyner veya uygun taşıma aracına yükleniyor. Ardından gümrüğe sevk edilerek, tarafınızca hazırlanan gümrük evrakları ile resmi prosedürleri bitiriliyor. Mavi plakalı veya diplomatik plakalı taşıtlarınız için trafik kurumundan ve TURING’den plaka düşüm işlemlerinin gerçekleştirilmesi araç sahibi tarafından yapılmaktadır. Ancak sizleri bu konularda bilgilendiriyor ve süreç boyunca her şeyin doğru gitmesi için yönlendirme sağlıyoruz.

Araçlarınızın taşıma esnasında hasar almaması ve zarar görmemesi için alınması gereken tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Araçlarınızın doğru ve güvenli şekilde sabitlenmesi için profesyonel lashing ekipleri ile çalışmaktayız. Yine de tüm bu taşıma işlemleri boyunca aracınız sigortalanmaktadır.

Araçlarınızı taşımaya hazırlarken aşağıdaki dikkat edilmesi gereken hususlar için alttaki yazıyı okuyabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bkz. Yurtdışından araba getirmek hakkında bilgiler