SİGORTA VE YURT DIŞI GÜMRÜKLEME

uluslararası gümrükleme

Geniş ve güvenilir acente ağımız sayesinde yurt dışındaki gümrükleme işlemlerinizde daima yanınızdayız.

Yurt Dışı Gümrükleme Hizmetleri

Uluslararası taşımacılığın vazgeçilmez unsurlarından biri de Gümrükleme işlemleridir. Geniş ve güvenilir acente ağımız sayesinde yurt dışındaki gümrükleme işlemlerinizde daima yanınızdayız. İster deniz yolu, ister hava yolu, isterseniz de kara yoluyla gönderiyor olun; tüm limanlarda ve gümrük sahalarında sizin adınıza süreci yönetiyor ve gümrük işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ülkelerin gümrük mevzuatları ve aklınıza takılan konularda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Taşıma Sigortası

Uluslararası evden eve taşımalarda bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ilk sorduğu şey sigorta hususudur. Elbette taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Ancak sigortaların kapsamları farklı farklıdır. Talebinize istinaden dilediğiniz kapsamda ve sigorta bedelinde eşyalarınızın sigortalanmasını sağlıyoruz.

Ancak sigorta hakkında ilk bilmeniz gereken; zararın tazmini konusunda müşteri nakliyat firması ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhataptır. Bunun aksini söyleyen firmalara itibar etmemeniz daha sonradan mağdur olmamanız açısından önemlidir.

Sigortaların kapsamları hakkında detaylı bilgi almak için alttaki yazıyı okuyabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bkz. Uluslararası Nakliye Sigortalarının Kapsamları Nelerdir? Hangisini Yaptırmalıyım?