HAKKIMIZDA

Moven Lojistik uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet veren İstanbul merkezli bir kuruluştur. Hava, kara ve deniz yolu taşımacılık yöntemleriyle müşterilerine dünya genelinde hizmet vermektedir. 

Kara yolu ile hizmet verdiği bölgelerin başında Avrupa ve Orta Doğu bulunur. Özellikle Irak nakliyesi portföyünün %60’ını oluşturur. Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinin çoğuna gümrük vergileri ödenmiş kapı teslimat hizmeti verebilmektedir.

Hava kargo hizmeti ile dünya üzerinde havalimanı bulunan bütün noktalara hızlı ve profesyonel nakliye hizmeti sağlayabilmektedir.

Deniz yolu ile konteyner taşımacılığında ise tüm dünya limanlarına parsiyel ve full yükleme seçenekleriyle servis vermektedir. Özellikle Afrika ve Orta Doğu ülkelerinin lojistik merkezi haline gelmiş limanlarına düzenli parsiyel nakliye servisleri sunmaktadır.

Moven Lojistik ticari kargoların yanı sıra kişisel eşyaların ülkeler arası nakliyesinde de uzmanlaşmıştır. Uluslararası evden eve nakliyat, yurt dışı araç taşıma ve zati eşya nakliyesi hizmetleriyle de dünya çapında hizmet vermektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz
Müşterilerimizin tüm lojistik ihtiyaçlarına, katma değeri yüksek fikirlerimizle en verimli çözümleri sunmak misyonumuzdur. Tüm işlerimizde müşterilerimizle birlikte kazanmak, birlikte büyümek ise vizyonumuzun temelini oluşturur.

moven lojistik logo

KARA YOLU TAŞIMACILIĞI

Özmal ve sözleşmeli araç filomuzla ekonomik ve esnek çözümler sunuyoruz.

HAVA KARGO TAŞIMACILIĞI

Dünya üzerinde havalimanı bulunan her noktaya hizmet sağlıyoruz.

DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI

Tüm dünya limanlarına parsiyel ve full konteyner taşımacılığı .

TRANSİT OPERASYONLAR

Türkiye aktarmalı transit yükleriniz için gümrük işlemleri dahil taşıma hizmeti veriyoruz.

KİŞİSEL EŞYA TAŞIMACILIĞI

Ticari nitelikte olmayan kişisel eşyalarınızın uluslararası nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

ULUSLARARASI ARAÇ TAŞIMA

Özel otomobilinizi veya teknenizi ülkeler arası taşıyoruz. Dilerseniz gümrükleme işlemlerini de biz yapıyoruz.

PROJE TAŞIMACILIĞI

Özel taşıma metodları ve senaryoları gerektiren yüklerinizi proje bazında taşıyoruz.