OFİS VE MAĞAZA TAŞIMACILIĞI

ofis büro ve mağaza yurt dışına taşınması

Uluslararası ofis ve mağaza taşımalarında oldukça titiz ve ayrıntılı bir hizmet vermekteyiz.

Bize iletmiş olduğunuz uluslararası ofis taşıma talebine istinaden sizi arıyor ve ekspertiz için uygun olduğunuz bir gün belirliyoruz. Belirlenen tarihte lojistik eğitimi almış uzman eksperimiz adrese gelerek eşyaların tespitini yapıyor ve gerekli notları alıyor. Bu alınan notları ve taleplerinizi ekibimizle birlikte değerlendiriyor ve size en uygun finansal sonuçları sağlayacak taşıma planını oluşturuyoruz. Planı ve ücretlendirme detaylarını içeren fiyat teklifimizi hazırlıyor ve size sunuyoruz. Fiyat teklifimizi onaylamanızla birlikte taşıma sözleşmesi yapılıyor. Bu noktadan sonra her şeyin planlanan ve söz verilen şekilde gideceği konusunda içiniz rahat olabilir.

Ofis taşımalarında eşyaların çoğunluğunu dokümanlar ve mobilyalar; mağaza taşınmalarında ise dekorasyon malzemeleri ve mobilyalar oluşturmaktadır. Bu nedenle taşıma firmasının bünyesinde marangozların ve tesisat ustalarının bulunması gerekmektedir. Moven Lojistik’in bünyesinde her türlü teknik donanım, ekipman ve personel bulunmaktadır. Dekorasyon malzemelerinizin, mobilyalarınızın ve diğer ofis mobilyalarınızın hiçbir zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Ofis, büro ve mağazaların uluslararası nakliyesi yurt içi taşımalardan oldukça farklı ve dikkat gerektiren taşımalardır.

Şirket arşivimi ve dökümanları nasıl taşıyacağım?

Taşınma esnasında tüm ofis eşyalarınızı özenle paketliyor ve sevke hazır hale getiriyoruz. Eşyalarınıza gösterdiğimiz özeni aynı şekilde tüm dökümanlarınıza ve dosyalarınıza da gösteriyoruz. Şirket arşivinizin taşınması, eşyalarınızın bölümlere göre etiketlenerek paketlenmesi tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Bu sırada evraklarınızın gizliliğine ve düzenine sonuna kadar özen göstermekteyiz.

Tüm döküman arşiviniz ve ofis eşyalarınız varış yerinde tekrar aynı yerlerine profesyonel elemanlarımız tarafından yerleştirilmektedir.

Dilerseniz mağazanızın dekorasyon malzemeleri için de söküm ve montaj işlemi yapabilmekteyiz. Bu işlemlerin tamamında daha önce mobilya ve dekorasyon işlerinde yıllarca çalışmış profesyonel personelleri istihdam etmekteyiz. Eşyalarınıza ve evraklarınıza sizin kadar değer veriyoruz.

Bilgisayarlar, yazıcılar, telefonlar ve ofisinizdeki diğer elektronik eşyaları özel ambalaj malzemeleriyle paketliyor ve taşınma süreci boyunca güvende kalmasını sağlıyoruz. Elektronik eşyaların nakliyesi diğer eşyalardan daha fazla özen ister, bu konuda paketleme ve taşıma personellerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Ofisinizin, büronuzun veya mağazanızın taşınmasıyla ilgili sormak istediğiniz bütün konular için lojistik ekibimiz sorularınızı beklemekte.