CANLI HAYVAN TAŞIMACILIĞI

uluslararası canlı hayvan taşımacılığı

PANDEMİ SEBEBİYLE CANLI HAYVAN TAŞIMA HİZMETİMİZİ DURDURMUŞ BULUNMAKTAYIZ.

LÜTFEN EVCİL HAYVANLARINIZIN TAŞINMASI İÇİN BAŞKA ALTERNATİFLERE BAKINIZ.

Yurt dışına taşınırken veya Türkiye’ye gelirken küçük dostlarımızdan ayrı kalmak zorunda değilsiniz. Kedi, köpek, kuş gibi küçük dostlarınızın ülkeler arası transferini sağlıyoruz.

Küçük dostlarımızı yurt dışına sevk edebilmek için veteriner kontrolleri ve aşıları eksiksiz bir şekilde yapılmış olması gerekir. Profesyonel lojistik ve gümrük ekibimiz uluslararası mevzuatlara uygun olarak tüm işlemleri mümkün olan en kısa süre içerisinde bitiriyor. Evcil hayvanlarınızın bu yolculuktan mümkün olduğunca az etkilenmesi ve strese girmemesi için azami dikkat gösteriyoruz. Evcil hayvanlarınızın yurt dışı transferlerini imkân ve güven sebebiyle yalnızca Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapmaktayız. Evcil hayvan taşımaları konusunda ülkemizdeki diğer havalimanı işletmelerinin yeterince tecrübe sahibi olmadığını ve gereken özeni göstermediğini düşünüyoruz; bu sebeple acı sürprizlerle karşılaşmamak için yalnızca AHL ve SAW havalimanlarından çıkış sağlıyoruz. Talebiniz halinde evcil hayvanlarınızın özel araçlarla İstanbul’a transferini de gerçekleştirebiliyoruz. Hayvansever bir ekip olarak biz de biliyoruz ki küçük dostunuzu tanımadığınız birilerine emanet etmek çok zordur; hele ki uluslararası bir yolculuk yapacaksa. Küçük dostlarımızın huzurlu, rahat ve güvende hissettiklerinden emin olmak isteriz.

Büyüklük, cins, mesafe, transfer aracı vb. gibi sebepler dolayısı ile her hayvan için transfer koşulları farklıdır. Bu yüzden taşıma operasyonunun ve koşullarının bir uzman tarafından belirlenmesi gerekir. Ayrıca her ülkenin mevzuatını bilmek önemlidir ki, transfer öncesi evrak gerektiği şekilde hazırlansın, hayvanlar havaalanında mahsur kalmadan, bir an önce yeni evlerine ulaşabilsin.

Yarış Atlarının Transferi

Evcil dostlarımızın yanı sıra çok özel ve güzel yarış atlarınızın uluslararası transferini de gerçekleştirme yetkinliğine sahibiz. Yarış atlarının uluslararası taşınması konusunda kapsamlı hizmet verebilen Türkiye’deki tek firmayız. Bu konuda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.