ULUSLARARASI ZATİ EŞYA TAŞIMACILIĞI

zati eşya nakliyesi

Eşyalarınızın bir konteyner veya bir kamyonu doldurmayacak kadar az olması durumunda parsiyel taşıma hizmeti de vermekteyiz. Yurtdışı zati eşya nakliyesi için detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Bu durumda eşyalarınız AB normlarına uygun ISPM15 standartlarında ahşap sandıklara koyulur. Bu sayede eşyalarınız kaybolmaz veya başka eşyalarla karışmaz.

Dünyanın dört bir yanındaki çözüm ortağımız olan acentelerle iş birliği yaparak yurt dışına göndermek veya yurt dışından getirtmek istediğiniz kişisel eşyalarınızı demonte ediyor, ambalajlıyor ve dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Dünyanın tüm limanlarında ve havaalanlarında hizmet verebilmekteyiz.

Zati eşyalarınızı gideceği destinasyona göre kara yolu, deniz yolu veya hava yolu ile taşıyabilmekteyiz. Ayrıca talebinize istinaden varış ülkesinde gümrükleme hizmeti de sağlayabilmekteyiz. Bu servisimizle diplomatik kargo ve zati eşyaları yurt dışına gönderme veya yurt dışından getirtme sürecinizde baştan sonuna kadar yanınızdayız. Sormak istedikleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.