Almanya – Türkiye Araba Nakliyesi

uçak kargo ile araç taşıma

Almanya – Türkiye arası otomobil taşımacılığı

Almanya bölgesinden otomobil nakliyesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uluslararası araç taşıma işlemini hem Almanya-Türkiye, hem de Türkiye-Almanya hattında iki yönlü olarak gerçekleştirmekteyiz.

Almanya’dan yapılacak otomobil nakliyelerinde fiyatlandırmayı aracın  teslim alınacağı şehir ve bölgelere göre yapmaktayız. Temel olarak Almanya’yı 3 hizmet bölgesi olarak hesaplıyoruz. Kuzey, Orta ve Güney bölgelerinden yapacağınız nakliyelerde fiyatlar farklı farklı hesaplanmaktadır.

Almanya’dan araba nakliyesi için iki farklı taşıma yöntemi kullanıyoruz. İhtiyacınıza ve bütçenize göre bunlardan birisini seçebilirsiniz.

  1. Almanya’dan kara yoluyla otomobil nakliyesi (Tırla araba taşıma)

    Bu seçenekte arabanız tır veya römork çekicisi ile taşınır. Çoklu araç taşıma dorsesine veya tekli araç taşıma römorkuna yükleme yapılabilir. Bu durum fiyatı değiştirecektir. Yüklemesi yapılan aracınızın gümrük işlemleri tarafınızca tamamlanmalıdır. Talebiniz halinde size gümrükleme konusunda da yardımcı olabiliriz. Kara yoluyla taşımalarda ortalama teslim süresi 7-13 gün arasında değişmektedir.

  2. Almanya’dan deniz yoluyla otomobil nakliyesi (Gemi ile araba taşıma)

    Deniz yolu ile nakliyelerde aracınız tek başına kapalı bir konteyner içerisinde taşınır. Deniz yoluyla yapılan yüklemelerimiz genel olarak Hamburg Limanı’ndan organize edilmektedir. Aracınız sizden teslim alınarak, yükleme rampasıyla konteynerin içerisine yüklenir. Ardından sertifikalı lashing işlemi (aracın konteynerin içine hareket etmeyecek şekilde sabitlenmesi) yapılır. Bu şekilde aracınızın taşıma esnasında hasar almaması için azami gereklilikler yerine getirilmiş olur. Aracın limandaki gümrükleme işlemleri tarafınızca yapılmaktadır. Hamburg Limanı’nda gemiye yüklenen konteyner, ortalama 12 gün sonra İstanbul Limanı’nda olmaktadır. Talep etmeniz halinde İstanbul Limanı’ndaki gümrükleme işlemleri için de yardımcı olabilmekteyiz.

Almanya – Türkiye arasında araba taşıma hizmeti verdiğimiz ana hatlar

Almanya’nın her bölgesinden Türkiye’nin her noktasına araba taşımacılığı yapmaktayız. Yoğun olarak taşıma yaptığımız hatlar aşağıdaki gibidir;

Muenchen – İstanbul arası otomobil nakliyesi

Köln – İstanbul arası otomobil nakliyesi

Stutgard – İstanbul        arası otomobil nakliyesi

Hamburg – İstanbul arası otomobil nakliyesi

Frankfurt – İstanbul arası otomobil nakliyesi

Berlin – İstanbul arası otomobil nakliyesi

Bunların haricindeki bölgeler için de hizmet vermekteyiz. Uluslararası araç taşıma hizmeti için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bizden uluslararası araba nakliyesi fiyat teklifi isterken aşağıdaki bilgileri paylaşmanız önemlidir.

Araç çalışır yürür vaziyette mi?
Aracın nereden teslim alınacağı
Aracın nereye teslim edileceği
Yükleme yapılmasını planladığınız tarih
Araç Marka / Model / Model Yılı

Uluslararası araba nakliyesi konusunda uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.